Aksa Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Aksa Otomasyon firması, öncelikli olarak "Endüstriyel Otomasyon" alanında faaliyet göstermektedir. Bayiliğini ve Sistem Entegratörlüğünü yaptığı dünyanın önde gelen firmaların otomasyon ürünlerini ivedilikle sağlarken, diğer yandan itinayla çözüm önerileri sunmaya çalışmaktadır. Ayrıca bu markaların dışındaki diğer tüm otomasyon ürünlerinde de aynı titizlikte hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Aksa Otomasyon, güncellenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etme amacı gütmektedir. Bu nedenle yenilenen internet sitesi ve çağın iletişim kaynağı olarak görülen sosyal medya alanlarında müşterilerine sadece iş odaklı değil, aynı havayı soluduğu bir birey olarak da yakın olabilmeyi düşünmektedir. Bu yolda, oluşturmuş olduğu genç, dinamik aynı zamada alanında uzman kadrosuna, yeni ekip arkadaşları da katarak daha yetkin hizmet verme politikasını benimsemiştir.  

Aksa Otomasyon, özenle taşıdığı görev sorumluluğunu müşteri memnuniyeti ile güçlü müşteri ilişkileri oluşturmayı hedeflemektedir. Bu süreçte gelişen hizmet anlayışı ve yatırımlarıyla müşterilerine çözüm ortağı olmaya da devam etmektedir.

Firmanın temel amacı; Müşterilerine doğru ekipmanlar ve çözümler sunarak, bir yandan işletmelerindeki iş verimliliğini arttırırken, diğer yandan kaliteli ve hatasız ürünlerin üretilmesini sağlayıp zamandan ve maliyetten tasarruf ettirmektir. Sektörde markalaşma yolunda ilerleyen Aksa Otomasyon, müşterilerinin tüm isteklerini mümkün oldukça kısa sürede çözümlemeyi ilke edinmiştir.

Aksa Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Aksa Otomasyon primarily operates in the field of “Industrial Automation”. While providing the automation products of world’s prominent firms hastily as their agent and system integrator, the firm also strives to offer solutions with care. In addition, it aims to show the same care to every other automation product apart from these brands.

Aksa Otomasyon is determined to follow closely the advances and updates in technology. For this reason, through its renewed website and social media, the communicational source of our age, it aims to become closer to its customers, not only with business-related communications, but also as an individual that shares the same sky. For this objective, the firm adopted a more competent service policy with new team members added to its already young and dynamic staff who are experts of their respective fields.

Aksa Otomasyon intends to create strong customer relations with customer satisfaction through duty responsibility carried with care. It will continue to be a solution partner for its customers with a developing sense of service and investments. Main goal of the firm is to provide customers with correct equipment and solutions and increase the productivity in their businesses, and also to assure the production of quality products without mistakes to save time and cost.

Aksa Otomasyon, on the course of being a brand in the industry, adopts the principle of answering every wish of the customers as soon as possible.