// Geleceğin Otomasyonu Şimdi Burada

Tecrübeyi
Geleceğin Teknolojileri ile Buluşturuyoruz!

Aksa Otomasyon firması, öncelikli olarak “Endüstriyel Otomasyon” alanında faaliyet göstermektedir. Bayiliğini ve Sistem Entegratörlüğünü yaptığı dünyanın önde gelen firmaların otomasyon ürünlerini ivedilikle sağlarken, diğer yandan itinayla çözüm önerileri sunmaya çalışmaktadır. Ayrıca bu markaların dışındaki diğer tüm otomasyon ürünlerinde de aynı titizlikte hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Deneyim

10 yılı aşan deneyimimizle projelerinizde yanınızdayız.

Uzman Kadro

Deneyimli otomasyon ekibimiz projelerinize farklı bir bakış açısı kazandırır.

+
Aktif Müşteri
+
Tamamlanan Proje
+
Bölgede Hizmet
+
Aşkın Deneyim

Misyon

Endüstriyel Otomasyon ve faaliyet gösterdiğimiz diğer alanlarda, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere sektörde ilke edindiğimiz bir şekilde etik değerlerden taviz vermeden idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kaliteyi, güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören bir şirket olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, alt yapının ve çalışanların bu gelişime uyumunu sağlamak,
Ekip ruhunu, sürekli gelişen ve değişen şartlara uygun bir yapıyla profesyonelce yönetmek,
Güvenli, huzurlu, demokratik ve yasalara saygılı bir işletme olmak,
Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerde yer almaktır.

Vizyon

Önümüzdeki süreçte, Endüstriyel Otomasyon sektörünün ülkedeki gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında bir firma olmayı umut ediyoruz. Bu minvalde, toplumsal olarak faydalı olabilmeyi, doğaya ve insana değer vermeyi unutmadan kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmeyi, kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretebilmeyi, sürekli gelişen, fark yaratan ürünlerimizle de müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.