Otomasyon

Mitsubishi Electric, zorlu uygulamalar için yeni bir su geçirmez HMI ürünü piyasaya sundu. GOT2507T-WTSD 7 ″ operatör paneli -20 ° C ile + 65 ° C arasında geniş bir çalışma sıcaklığı ve IP67F / IP66F koruması sunar. Ayrıca, aşındırıcı ve zorlu uygulamalar için UV ışınlarına dayanıklı bir ekrana sahiptir.

Yeni HMI Panel, yüksek basınçlı suyla yıkama uygulaması için ek koruyucu önlemlere ihtiyacı yoktur. Ayrıca iç mekanlarda veya dış mekanlarda bulunan elektrikli ekipmanlarda kullanım için de uygundur. Bu özellikler güç, yiyecek ve içecek ve makine yapımı dahil olmak üzere çoğu sektöre uygun olmasını sağlar.

Çoğu HMI, çalışma sıcaklığı 0-55 ° C arasındadır. -20 ° C ila + 65 ° C arasındaki GOT2507T-WTSD’nin genişletilmiş sıcaklık aralığı, onları daha zorlu ortamlar için uygun hale getirir, bunu yaparken ısıtıcılara veya soğutma fanlarına ihtiyaç duymaz. Bu, yiyecek ve içecek üreticileri ve enerji endüstrisi uygulamalarında işletme maliyetlerini azaltır. Ayrıca, sağlam yapısı aynı zamanda aşırı sıcaklıklarla karşılaştığınızda sizlere mükemmel bir alternatiftir.

Doğrudan güneş ışığı uygulamaları için uygun

Doğrudan güneş ışığındaki uygulamalar için, GOT2507T-WTSD, UV ışınlarına karşı daha fazla direnç sunar. Yüksek parlaklıktaki LCD panel, güçlü güneş ışığı altında bile ekran netliğini artırır ve özel bir kaplama parlamayı keser. Ayrıca, metal bir mahfaza, şok veya titreşime maruz kalan ortamlar için ön panelin yapısını güçlendirir.

Ürünümüz İki Ethernet portu, kablosuz LAN arayüzü, USB, RS232 ve RS422 / 485’ten oluşan çoklu iletişim arayüzlerini içerir. Ayrıca, sesli bir uyarı işlevi ekranda görüntülenen bilgileri güçlendirir. Mitsubishi Electric’in GOT Mobile aracı, tabletler, akıllı telefonlar ve PC’ler gibi uzak cihazlara gerçek zamanlı makine görselleştirmesi sağlar. Verimliliği artırır ve makine üreticileri için toplam sahip olma maliyetini azaltır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.